MENU

Paliwo z dowozem

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy, która zajmuje się sprzedażą hurtową paliw płynnych wraz z ich dostawą do domu.
Firma WRC sp. z o.o. od lat zajmuje się hurtową sprzedażą paliw, do jakich zalicza się:

- benzyna bezołowiowa 95,
- olej napędowy
- olej napędowy do celów opałowych.

W swojej ofercie mamy przede wszystkim paliwo z dowozem konin, klienci obsługiwan i sąw krótkim czasie, sprzedawan e produkty posiadają wymagane certyfikaty, a przy tymgwarantujemy najwyższą jakość orz konkurencyjne ceny.
Oprócz sprzedaży paliw, oferujemy również zbiorniki oraz dys trybutory, niezbędne dodystrybuowania oraz przechowywania wszelkiego rodzaju paliw.
Szeroka oferta firmy skierowana jest przede wszystkim  do korporacji transportowych ,organów publicznych, rolników, mniejszych działalności gospodarczych oraz klientówindywidualnych, którzy zużywają pokaźne ilości paliw.
Mimo, że zajmujemy się hurtem paliw, sprzedaż prowadzimy nawet w niewielkich ilościach,
zaczynających się od kilkuset litrów. Dowóz paliwa do domu udostępniamy jako dodatkowąusługę, gdy klient zamówi  przynajmniej tysiąc litrów.
Na rynku paliw płynnych istniejemy od wielu lat, wynikiem czego są obszerne kontaktygos podarcze z najważniejszymi producentami paliw.

Ze swojej strony zawsze gwarantujemy:
- wysoką jakość sprzedawanych produktów,
- niższe ceny względem konkurencji,
- realizację zamówień zawsze w terminie,
- spełnianie wysokich wymagań klientów,
- obsługę przez profesjonalnych pracowników firmy.
Zapraszamy do szczegółowego przeanalizowania oferty, która jest dostępna dla Państwa na naszej stronie. W razie wątpliwości i pytań prosimy o bezpośredni kontakt z działem klienta.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do
gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj. zamknij