MENU

Nasza stacja Lotos w okolicach Konina

7 maja 2015 r. w miejscowości Krągola powstała pierwsza franczyzowa stacja paliw zarządzana przez spółkę. Stacja posiada klasę PREMIUM.

Stacja Paliw Lotos P213
Krągola ul. Kasztelańska 41
62-571 Stare Miasto (niedaleko miasta Konin)
e-mail: p213@stacje.lotospaliwa.pl
tel. 63 240 02 41
kom. 694483853
Kierownik stacji: Kamil Chmielewski

Poniżej link do oferty naszej stacji

Zobacz ofertę stacji

 

Stacja paliw Lotos w Koninie – wsparcie każdego dnia


Stacje benzynowe z charakterystycznym logiem lotosu są elementem naszego codziennego krajobrazu już od wielu lat, chociaż jeszcze wielu kierowców wybiera konkurencyjne oferty. Warto się bliżej zapoznać z tym, co przygotował dla nas Lotos Konin, ponieważ naprawdę nie ma powodu, by szukać innych opcji.

Zawsze otwarte
Konińska Stacja Lotos otwarta jest zawsze niezależnie od tego, kiedy dopadnie nas potrzeba zatankowania paliwa lub skorzystania z jakiejkolwiek innej usługi oferowanej przez stację paliw. Co bardzo istotne, samo paliwo w punktach Lotosu jest dzisiaj jedynie czubkiem góry lodowej, gdyż mamy tutaj do czynienia z punktem usługowym i sklepem, w którym można nawet dobrze zjeść. Jest to oferta dla kierowców w trasie, a także dla rodzin wracających z podróży, które mają ochotę coś przekąsić.
Dostępność stacji Lotosu w mieście Konin jest szczególnie ważna teraz, kiedy coraz więcej dni w miesiącu nakłada obowiązek zamykania sklepów, a ludzie zapracowani naprawdę nie mają możliwości skorzystania z oferty handlowej w inne dni. Zwłaszcza marka Lotos Optima jest dobrym pomysłem dla każdej osoby, która chce zrobić zakupy w niedzielę lub w inny dzień powszedni, ponieważ zadaje kłam powszechnemu przekonaniu o wysokich cenach na stacjach
benzynowych.

Najlepsze paliwa i oleje
Stacje Lotosu powinny odwiedzać także osoby dbające o swoje pojazdy. W każdym sklepie przy stacji benzynowej można znaleźć szeroką gamę produktów przeznaczonych do pielęgnacji samochodu z zewnątrz i od środka. Są to środki do lakieru, tapicerki i nawet silikony do opon.
Dbanie o samochód od środka to z kolei najlepsze paliwa i oleje dostępne na naszym rynku. Warto zaznaczyć, że na olejach marek należących do Lotosu jeździ dzisiaj około jednej czwartej wszystkich pojazdów w naszym kraju. Same paliwa mają trochę mniejszy zasięg, co nie oznacza jednak, że mały. Miliony pojazdów poruszających się po polskich drogach to codzienny dowód na jakość produktów marek Lotos.

Polski kapitał, polskie produkty
Nie można zapominać również o tym, że stacja paliw Lotos w Koninie to polski kapitał. Polskie produkty tworzone przez polskich inżynierów, generujące miejsca pracy w naszym kraju i pozwalające budować potęgę naszej narodowej gospodarki to na pewno coś, czego nie powinno się lekceważyć. Zakup paliwa i innych produktów na polskiej stacji paliw to głosowanie portfelem za szybszym rozwojem naszego kraju oraz jego jaśniejszą przyszłością.

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do
gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj. zamknij